Wszystkim ludziom "inteligentnym", życzę powodzenia w "byciu inteligentnym", ja tam wolę "być sobą..."
 
menu lewe o mnie życiopis cv cv
kreatywnosc
menu prawe moje witryny projekty grafika inne

Kilka ciekawych rzeczy którymi się w pełni zajmowałem (najczęściej nadal zajmuje) - pomysł, inicjacja i realizacja.

Kreatywność

Czyli to co misie lubią najbardziej :) wejdź, zobacz, zapisz się...
 
www: kreatywnosc.witryna.org

Forum Muzyczne

Obiecywałem sobie już dawno założyć forumo Polskiej Muzyce, potem obiecywałem Oli i tak nic z tego nie było az do dzis dnia, bo już coś jest :)
Zapraszam na Forum
 
www: forum.muzyka.only.pl

zarządzanie czasem

Niektórzy tylko studiują, a inni studiują i robią coś poza tym, ja należe do tych innych, mam czas na coś więcej. Tym razem chciałem podzielić się z wami wiedzą, z zakresu zarządzania czasem. Często się ludzie mnie pytają jak ze wszystkim się wyrabiam, a ja poprostu mam na wszystko czas, a jak mi zaczyna go brakować to słucham się prostej rady: "masz za mało czasu, znajdź sobie dodatkowe zajęcie". Co najlepsze to działa, każde dodatkowe zajęcie powoduje, że musze być bardziej zorganizowany i musze działać bardziej efektywnie.
 
www: czas.ebiznes.org.pl

ulotka.biz

Tym razem coś dla tych co nie mają czasu ani pieniedzy na stworzenie własnej strony www...
 
www: ulotka.biz

ebiznes.org.pl

Byłem na szkoleniu organizowanym przez stowarzyszenie SENS prowadzący powiedział, że aby coś zacząć trzeba najpierw określić swoje zasoby hehe, no i określiłem - materialne: stary działający na słowo honoru - komputer składak z dostępem do internetu, mieszkanie z wyżywieniem u rodziców (przynajmniej do końca studiów), zasoby gotówkowe - brak (no prawie brak); niematerialne: jako taka myśląca głowa, umiętność obsługiwania internetu, trochę wiedzy i ambicji, nie małe plany na przyszłość, kilka ludzi na uczelni którzy jeszcze przynajmniej przez dwa lata będą mnie chcieli (niestety nie wszyscy wykładają bo chcą) mnie czegoś nauczyć, dostęp do zawartości biblioteki uczelnianej przez 2 lata (na szczęście mało który student pożycza z tej biblioteki coś czego mu nie kazano - więcej dla mnie hehe).
No i wziąłem się do roboty - coby zaspokoić te moje ambitne plany - tak zaczął powstawać ten wortalik mój mały ;D - a to tylko początek...

 
www: ebiznes.org.pl

Trening Kreatywności na FN

Opracowanie treningu kreatywności i przygotowanie prezentacji Kola Naukowego Przedsiębiorczości i Innowacji na Festiwalu Nauki, który odbył się 19.05.2005, na rynku głównym w Krakowie, stoisko cieszyło się bardzo dużą popularnością.

pobierz fragment: pytania, odpowiedzi

ITO

Internetowa Tablica Ogłoszeń - jest to narzędzie które pozwala studentom mojej uczelni (AE w Krakowie) na umieszczanie - ogłoszeń w internecie, powoli zdobywa coraz większą popularność.
 
www: ITO

Giełda Pracy

Jest już kilka serwisów z ofertami pracy, ale jakieś takie mało czytelne, nic połapać się nie można w większości przynajmniej ja odnosze takie wrażenie. A poza tym niektóre tego typu serwisy są płatne!!! co mi sie zdaje małą paranoją wysyłanie płatnego smsa po to żeby zarobić, szukając pracy i nie mając pieniędzy!!! Bynajmniej zdrowa sytuacja to nie jest...
Tak właśnie łażąc po innych stronach powstał pomysł w mojej główce na stworzenie całkowicie bezpłatengo, bez zbędnego logowania i innych pierdół coby czas zaoszczędzić, przejrzystego, a jednocześnie funkcjonalnego serwisu. Mam nadzieje że mi się udało :)

 
www: work.only.pl

Biurko

"Biurko" - to taka mała aplikacja internetowa służąca przede wszystkim do pomocy w komunikowaniu się w grupie, której członkowie nie spotykają się na codzień, aplikacja cały czas sie rozwija, w zależności od aktualnych potrzeb. Może być całkowicie zintegrowana ze stroną danej organizacji, dzięki czemu każdy członek może mieć swoją indywidualną podstronę, którą sam aktualizuje.
 
zastosowanie: Innowatik, KNPI, NKP

Muzyka Tylko Polska

Witryna o Polskiej Muzyce, zawierająca spis i opis polskich wykonawców. Witrynę cały czas - powoli - bo powoli, ale rozbudowywuje jak znajduję chwile wolnego czasu. Witryna m apromować polską muzykę, w szczególności tą która lubię :)
 
www: muzyka.only.pl


 
Mój NewsLetter - kreatywność, innowacje i ebiznes: ebiznes.org.pl
 
 
 
polityka prywatności


Wszelkie prawa zastrzeżone - Tomasz Urban.
-- -- -- -- --Domena Only.pl jest na sprzedaĹź - SklepDomeny.pl -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
--
-- --
--
-- --
--
-- --
--
-- --
--
-- --
--
-- --
--
-- --
--
-- --
--
--
-- --
--
--
-- --
-- --
--
--
--
-- --
--
--
--
-- --
--
-- --
--
--
--

Jaka jest korzyść z posiadania prestiżowej domeny takiej jak Only.pl?

-- --

-- -- --Domena Only.pl nie ma ustalonej przez nas ceny, co zazwyczaj oznacza, że czekamy na naprawdę rozsądną ofertę i nie zależy nam na sprzedaży tej domeny. Oferty na poziomie kilku tysięcy złotych netto z pewnością zostaną odrzucone. Nie oznacza to jednak, że domena w ogóle nie jest na sprzedaż. Zawsze warto spróbować złożyć swoją ofertę - to przecież nic nie kosztuje. --

-- --Inwestowaniem w adresy internetowe zajmujemy się od wielu lat i mamy rozeznanie na rynku. Zakup domeny internetowej niesie za sobą szereg korzyści, które pojawiają się w zasadzie już od pierwszego dnia zakupu, a mogą także procentować w kolejnych latach. -- --

-- --Doświadczenie pozwoliło nam wypracować prostą formułę, inwestujemy tylko w domeny .pl, natomiast pozostałe rozszerzenia typu .com.pl czy .net.pl pozostawiamy dla koneserów. Oczywiście możesz bez zbędnych przeszkód zarejestrować podobną domenę do Only.pl w biz.pl, która zapewne będzie wolna - pytanie tylko, czy nie ucierpi na tym wizerunek Twojej firmy, nie tylko ten w sieci. -- --

-- --Ceny domen w Polsce są nadal na okazyjnym poziomie, czego nie można powiedzieć o rynku globalnym, czy chociażby rynkach Europy zachodniej. Można się spotkać z popularnym stwierdzeniem, że domeny to nieruchomości XXI wieku. Z pewnością jest to dosyć trafne, my jednak chętniej porównujemy domeny do działek - to właśnie od domeny zaczyna się biznes w internecie. Czy jednak na jednej stacjonarnej działce jesteś w stanie stworzyć biznes o zasięgu krajowym? Być może jest to możliwe, jednak z pewnością łatwiej prowadzić krajowy biznes przez internet - na swojej prestiżowej domenie. Tutaj warto zadać sobie jedno ważne pytanie - czy to działki są takie drogie, czy może domeny takie tanie? -- --

-- --Jakie są korzyści z posiadania domeny premium?
--- Potencjalny wzrost ruchu
--- Lepsze pozycje w wyszukiwarkach
--- Marka pozostająca w pamięci
--- Większa rozpoznawalność marki
--- WyĹźsze zarobki
--- Przyszłościowa inwestycja -- -- --

-- --
--
-- --
--
-- -- --
--
-- Referencje --

Dzięki naszej pomocy wiele stron korzysta z nowych, lepszych domen. Sprawdź referencje naszych klientów.

-- Więcej... --
--
--
--
-- Sprzedane domeny --

Sprzedaliśmy dziesiątki domen, niekiedy po cenach kilkudziesięciu tys. zł. To tylko potwierdza jakość posiadanych adresów.

-- Więcej... --
--
--
-- --
--
--
-- --
--
--
--
--
Strona SklepDomeny.pl 2017-2021 - Wszystkie prawa zastrzeĹźone.
--
--
--
--
-- -- ----